Exam Center İzmir ilk kurulduğu günden bu yana online ders yapmaktaydı. Şimdi pandemi süreciyle birlikte Seviye Tespit Sınavı (STS) veya alıştırmaları online olarak çözebileceğiniz sistemimizi hayata geçirdik.

Unutmayın, bizi her aşamada arayabilir (Whatsapp mesajı dahil), “bakın, üye olacağım” şeklinde önceden haber dahi verebilirsiniz. Aramalarınızı gereksiz görmeyiz; aksine seviniriz.

Kendiniz Bir Şeyler Yapmak İsterseniz Takip Edeceğiniz Adımlar :
1
Sağ üst köşedeki Kayıt Ol linkine tıklayarak ücretsiz üyelik açabilirsiniz
2
Kullanıcı Paneline giriş yaptıktan sonra öncelikle Eğitiminizi seçmenizi isteyen bir soruyla karşılaşacaksınız
3
Sol menüde en altta bulunan STS seçeneğinden Seviye Tespit Sınavınızı çözebilirsiniz. (STS sınavınız ilk sayfada seçtiğiniz eğitim türüne göre belirlenmektedir.)

Not : Seviye Tespit Sınavı şimdilik IELTS Academic - IELTS General ve TOEFL sınavları için geçerlidir.
4
STS sonrasındaki Speaking sınavı için randevu alabilirsiniz. Belirlenen bir günde online olarak Speaking sınavınızı yapabiliriz.

Bu arada STS sırasında teknik bir problem yaşarsanız başka bir sınav talep edebilirsiniz. Email aracılığıyla dahi yardımcı olmaktayız.
5
STS sınavınızı en kısa sürede değerlendireceğiz. Almış olduğunuz geri dönüşe göre karar verip bizden eğitim almak isterseniz paketlerimize göz atabilirsiniz, ya da ihtiyacınız olan esnek paketi sizin için hazırlayabiliriz.
Exam Center İzmir Mastercard Ödeme Exam Center İzmir Mastercard Ödeme