Exam Center İzmir HAKKIMIZDA

Bekir Özer Avustralya ve İngiltere Vatandaşı, TOEFL ve IELTS Akademik İngilizce Sınavlarını yurt dışında uzmanlarından öğrenmiş, yüzlerce Türk ve yabancı öğrenciyi başarıya ulaştırmış öğretmenlerden, başarı garantili DERSLER için bize ulaşın.

Hedeflerinizi geciktirmemek İçin daha önce pek çok başarılı TOEFL ve IELTS skorunun alınmasını sağlamış ; TOEFL, IELTS ve Proficiency hazırlık öğretmenleri olarak İzmir genelinde, eğitim merkezi ortamında veya istediğiniz lokasyonda, size uygun zaman diliminde birebir ve kişiye özel İNGİLİZCE dersleri vermekteyiz.

Akademik Sınavların özel bir hazırlık süreci gerektirmesinden hareketle Speaking, Reading, Listening, Writing ve Ön Hazırlık, Sınav Hazırlık programlarını ayrı ayrı veya komple bir program olarak sunabilmekteyiz. Özel derslerimiz, her öğrencinin kendi kişisel ihtiyaçlarına ve kişisel en yüksek skoruna yöneliktir.

Yurtdışında seçkin üniversitelerden mezun, kendisi de TOEFL IBT ve IELTS sürecinden geçmiş, alanında profesyonel tecrübelere sahip, yüksek skorlu sonuçlar elde etmiş öğretmenler olarak, her bir öğrencinin kişisel ihtiyacına yönelik en yüksek skoru almasına kendimizi adadık.

Detaylar, yardım ve destek için bizi arayın lütfen.

0232 422 60 01

Exam Center İzmir Mastercard Ödeme Exam Center İzmir Mastercard Ödeme