Online Sistem
Exam Center İzmir'in tüm Türkiye'ye, hatta yurt dışına IELTS - TOEFL ve OET eğitimlerini ulaştırdığı kanaldır. Online Eğitimler ile rahatça hazırlanırken Writing Kontrollerini kolayca yaptırabilirsin. IELTS & TOEFL & OET dışında kontrol ettirmek istediğiniz Essay'lerinizi de değerlendiriyoruz!

Ücretsiz Seviye Tespit Sınavı imkanını kaçırma!
Başarılarımıza Göz At
ONLINE EĞİTİMİN KEYFİNİ ÇIKARIN
WRITING DEĞERLENDİRME
Satın alacağınız paketin sunduğu sayıda IELTS Writing Task 1 ve Task 2 değerlendirmesi artık çok kolay. Siz yazıp gönderiyorsunuz, sertifikalı IELTS Değerlendirme uzmanı hocalarımız tüm hatalarınızı, eksikliklerinizi sizinle paylaşıyor. Üstelik nasıl yazmanız gerektiğini online canlı derslerle bire bir öğreniyorsunuz.
Paketlere Göz At
LISTENING DENEMELER
Herhangi bir paketimizi satın aldığınız anda sistemde eğitiminiz için yüklenmiş bulunan listeningleri ücretsiz bir şekilde yapabilir, dinleme yeteneğinizi geiştirebilirsiniz.

Paketlere Göz At
READING DENEMELER
Sistemde yüklü bulunan sınavla bire bir uyumlu reading denemeleri çözüp hem kelime dağarcığınızı geliştirebilir hem de sınavda sizi bekleyen uzun metinlere hazırlanmış olursunuz.

Paketlere Göz At
ONLINE SPEAKING ORTAMI
Online karşılıklı bire bir yapılan konuşma oturumlarıyla sizi IELTS sınavına en gerçekçi bir şekilde hazırlıyoruz.

Paketlere Göz At
GRAMMAR VE KELİME ALIŞTIRMALARI
Sistemde yüklü bulunan hemen her gramer konusuyla ilgili online alıştırmaları keyifli bir şekilde yaparken kelime alıştırmalarıyla kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Alıştırmalardaki tüm cümleler tarafımızdan özenle, sınava uygun şekilde hazırlandı.
Paketlere Göz At
Exam Center İzmir Mastercard Ödeme Exam Center İzmir Mastercard Ödeme